La Cala De Mijas

Te koop Middle Floor Apartment Costa Del Sol La Cala De Mijas € 265.000,-

Ref.nr: RSOR4024996
Prijs: € 265.000,-

1-7980e48d732b6fc85c14b43b94d2aa54.jpg

Te koop Middle Floor Apartment Costa Del Sol La Cala De Mijas € 265.000,-

Slaapkamers2
Badkamers2
Woonoppervlak80m²
Zwembadja
Tuinja
Parkerennee
Ligging: Eerstelijns golf, Aan het strand, Dichtbij golfbaan, Dichtbij zee, Dichtbij stad, Dichtbij scholen, Jachthaven, Urbanisatie
Zonorientatie: Zuid West
Huidige Staat: Uitstekend
Zwembad: Gemeenschappelijk
Uitzicht: Golf, Landelijk, Zwembad
Extra's: Overdekt terras, Lift, Inbouwkasten, Nabij vervoer, Privé terras, Berging, Bijkeuken, Marmeren vloeren, Dubbele beglazing
Meubilering: Ongemeubileerd
Keuken: Volledig ingericht
Tuin: Gemeenschappelijk
Parkeergelegenheid: Ondergronds, Garage, Privé
Categorie: Golf, Investering, Luxe, Modern
Ref.nr: RSOR4024996
Prijs: € 265.000,-

Meer informatie ›››
Te koop Middle Floor Apartment Costa Del Sol La Cala De Mijas € 265.000,-

Mooi appartement met 2 slaapkamers in La Cala de Mijas naast de golfbaan op ongeveer 10 minuten lopen van de kust.
Het bestaat uit 80m2 woningen plus 30 terrassen verdeeld in een inkomhal, een aparte keuken met een bijkeuken, een badkamer met een douche, 2 tweepersoonskamers, beide met een eigen terras en een met een en-suite badkamer. Woonkamer met toegang tot het L-vormige terras van ruim 20m2 en zuidwest oriëntatie van waaruit we mooi uitzicht hebben op de tuinen, het zwembad en de golfbaan.
Het appartement beschikt tevens over een ondergrondse parkeerplaats en berging.
Dit huis heeft de perfecte balans tussen nabijheid van diensten en recreatiegebieden, zowel om permanent te wonen vanwege de gemakkelijke verbinding met de snelweg van waaruit we in 15 minuten naar Marbella, 10 naar Fuengirola en 40 naar de luchthaven zullen komen en tegelijkertijd de urbanisatie is zo stil dat je alleen het geluid van de vogels hoort die 's ochtends koffie drinken vanaf het terras, genietend van de zon en het aangename uitzicht.
Het gebied van Cala de Mijas is een van de meest gewaardeerde, zowel door inwoners van de Costa del Sol als door toeristen die op zoek zijn naar de rijkdom van het vrijetijdsaanbod, prachtige stranden en een gastronomisch en vrijetijdsaanbod dat moeilijk te verslaan is.
Omdat het grenst aan de golfbaan, wordt het ook een zeer interessant pand voor investeerders die op zoek zijn naar een hoog rendement voor kortetermijnverhuur voor eersteklas klanten.
Om deze redenen is er veel vraag naar dit deel van de Costa del Sol, dus verspil geen tijd en neem contact met ons op om een ​​bezoek te regelen!!!

Alternatieven

BOHAAP1344_3729_V1_CFB2.jpg

Te koop Appartement Costa Del Sol Los Monteros € 225.000,-

Prijs € 225.000,-
Meer informatie
BOHAAP4373_17735_V1_A546.jpg

Te koop Appartement Costa Del Sol New Golden Mile € 215.000,-

Prijs € 215.000,-
Meer informatie
BOHAAP4294_16838_V1_469F.jpg

Te koop Appartement Costa Del Sol La Cala Hills € 255.000,-

Prijs € 255.000,-
Meer informatie
BOHACP1273_3465_V1_21EE.jpg

Te koop Appartement Costa Del Sol Estepona € 245.000,-

Prijs € 245.000,-
Meer informatie
Disclaimer | Links
Casadelmar maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie. Sluit
x