Rijtjeshuis Nagüeles € 785.000,-
Ref.nr: RSOR5014522
Prijs: € 785.000,-
Rijtjeshuis Nagüeles € 785.000,-
| Slaapkamers | 3 |
| Badkamers | 4 |
| Woonoppervlak | 15m² |
| Leefruimte | 262m² |
| Zwembad | ja |
| Tuin | ja |
| Parkeren | ja |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | nee |
| Bouwjaar | 2006 |
| Verdieping | |
| Dicht bij het bos | |
| Urbanisatie | |
| Zuidoost | |
| Goed | |
| Gemeenschappelijk zwembad | |
| Airconditioning | |
| Voorgeïnstalleerde airconditioning | |
| Uitzicht op de bergen | |
| Uitzicht op de golfbaan | |
| Uitzicht op de tuin | |
| Uitzicht op het bos | |
| Overdekt terras | |
| Ingebouwde kasten | |
| Privéterras | |
| Zonneterras | |
| Wifi | |
| Berging | |
| Houten vloer | |
| Marmeren vloer | |
| Dubbele beglazing | |
| Domotica | |
| Kelder | |
| Gedeeltelijk gemeubileerd | |
| Volledig uitgeruste keuken | |
| Gemeenschappelijke tuin | |
| Aangelegde tuin | |
| Omheind complex | |
| Elektrische zonwering | |
| Ondergrondse parkeergarage | |
| Garage | |
| Belegging | |
| Bestaande bouw |
Prijs: € 785.000,-
Meer informatie ›››
UW DROOMHUIS AAN DE VOET VAN LA CONCHA, MARBELLA !!!!
Ontdek deze exclusieve townhouse in Nagüeles, een van de meest gewilde wijken van Marbella, aan de voet van de imposante La Concha. Omgeven door natuur, rust en weidse uitzichten biedt deze woning de perfecte combinatie van privacy, comfort en mediterrane leefstijl.
De woning beschikt over 3 ruime slaapkamers, 3 complete badkamers en 1 gastentoilet, een volledig uitgeruste keuken en een privétuin. Daarnaast zijn er meerdere terrassen bij de slaapkamers en de woonkamer, allemaal met panoramisch uitzicht op de bergen en het groen. Ook is er een pre-installatie voor een lift aanwezig.
De woning is verdeeld over 4 verdiepingen. Op de begane grond vindt u een privégarage voor 2 voertuigen, een ruimte voorbereid voor een lift, een badkamer met wasruimte, een extra privéparkeerplaats buiten en de entree. De eerste verdieping biedt een lichte open woonkamer met open haard, toegang tot een groot terras, een aparte keuken, gastentoilet en privétuin.
Op de tweede verdieping liggen de 3 slaapkamers en 2 badkamers, waarvan één en suite, met elk een eigen terras. De bovenste verdieping heeft een spectaculair solarium met barbecuezone, ideaal voor zonsondergangen en samenzijn.
Gelegen in een privé wooncomplex met gemeenschappelijk zwembad, aangelegde tuinen en uitstekende verbindingen naar het centrum van Marbella en Puerto Banús.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français