Penthouse € 1.360.000,-
Ref.nr: RSOR5049337
Prijs: € 1.360.000,-
Penthouse € 1.360.000,-
| Slaapkamers | 3 |
| Badkamers | 2 |
| Woonoppervlak | m² |
| Leefruimte | 115m² |
| Zwembad | nee |
| Tuin | nee |
| Parkeren | ja |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | ja |
| Bouwjaar | 1988 |
| Verdieping | |
| Dicht bij het strand | |
| Gerenoveerd | |
| Lift | |
| Groot terras | |
| Volledig gemeubileerd | |
| Airconditioning | |
| Vloerverwarming | |
| Alarmsysteem | |
| Gesloten garage |
Prijs: € 1.360.000,-
Meer informatie ›››
Dit moderne penthouse ligt in een van de meest gewilde wijken van Marbella, op slechts 150 meter van het strand en dicht bij het historische centrum. Winkels, restaurants, scholen, gezondheidszorg en openbaar vervoer bevinden zich allemaal in de directe omgeving.
Het appartement is volledig gerenoveerd, inclusief de water- en elektriciteitsinstallaties, en afgewerkt met hoogwaardige materialen. Het beschikt over 3 ruime slaapkamers, 2 elegante badkamers met vloerverwarming, een volledig uitgeruste keuken en een lichte, royale woonkamer. De woning wordt gemeubileerd verkocht zoals op de foto’s.
De grote, sfeervolle terrasruimte is een absoluut pluspunt en ideaal om het hele jaar door van te genieten. Er is bovendien mogelijkheid om hier een vierde slaapkamer en een extra badkamer te creëren. Verder is het appartement voorzien van individuele warm- en koud airconditioning in elke kamer, elektrische rolluiken, een alarmsysteem en een afgesloten garage inbegrepen in de prijs.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français