Appartement Fuengirola € 495.000,-
Ref.nr: RSOR5118325
Prijs: € 495.000,-
Appartement Fuengirola € 495.000,-
| Slaapkamers | 2 |
| Badkamers | 2 |
| Woonoppervlak | 0m² |
| Leefruimte | 83m² |
| Zwembad | ja |
| Tuin | nee |
| Parkeren | ja |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | ja |
| Bouwjaar | 2025 |
| Verdieping | |
| Uitzicht op zee | |
| Nieuwbouw | |
| Uitstekende staat | |
| Gemeenschappelijk zwembad | |
| Airconditioning | |
| Vloerverwarming in de badkamer | |
| Overdekt terras | |
| Lift | |
| Dicht bij openbaar vervoer | |
| Privéterras | |
| Sauna | |
| Berging | |
| Glasvezel | |
| Gemeenschappelijke tuin | |
| Omheind complex | |
| Privéparkeerplaats | |
| Meer dan één parkeerplaats | |
| Toeristische verhuurvergunning |
Prijs: € 495.000,-
Meer informatie ›››
Dit elegante appartement op de tweede verdieping biedt twee tweepersoonsslaapkamers, twee complete badkamers en een lichte open leefruimte met zeezicht. De woning van 83 m² beschikt over een terras van 32 m², ideaal om van de kustsfeer te genieten.
Er zijn twee ondergrondse parkeerplaatsen en een berging inbegrepen, wat zorgt voor extra dagelijks gemak. De woning heeft bovendien een toeristische verhuurlicentie, waardoor het ook een interessante investering is.
De ligging nabij het 5-sterrenhotel Higuerón Hilton geeft bewoners toegang tot spa-, fitness- en sportfaciliteiten van topniveau. De afgesloten residentie biedt aangelegde tuinen, gemeenschappelijke zwembaden, 24-uursbeveiliging en een shuttleservice naar het strand, het treinstation en lokale winkels.
Dicht bij cafés, boetieks en openbaar vervoer combineert deze woning modern comfort, uitstekende voorzieningen en een zeer gunstige locatie.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français