Rijtjeshuis Manilva € 400.000,-
Ref.nr: RSOR5259685
Prijs: € 400.000,-
Rijtjeshuis Manilva € 400.000,-
| Slaapkamers | 2 |
| Badkamers | 3 |
| Woonoppervlak | 0m² |
| Leefruimte | 333m² |
| Zwembad | ja |
| Tuin | nee |
| Parkeren | nee |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | nee |
| Bouwjaar | 2008 |
| Verdieping | |
| Zeezicht | |
| Uitzicht op de bergen | |
| Kelder | |
| Zonneterras | |
| Privéterras | |
| Gemeenschappelijk zwembad | |
| Airconditioning | |
| Omheind complex | |
| Badkamer en suite | |
| Ingebouwde kasten | |
| Niet gemeubileerd | |
| Overdekte parkeerplaats |
Prijs: € 400.000,-
Meer informatie ›››
Gelegen in een afgesloten community in La Chullera, Manilva, biedt deze goed ingedeelde townhouse veel ruimte, zee- en bergzicht en veel potentieel om de woning aan te passen aan uw wensen.
De hoofdverdieping heeft een praktische indeling met de woon- en eetkamer recht vooruit, de keuken rechts met een serveerluik en links een gastentoilet. Vanuit de woonkamer stapt u op uw privéterras, ideaal om te ontspannen, buiten te eten of van de zon te genieten.
Een bijzonder pluspunt is de grote kelder, bereikbaar via de woonkamer. Deze veelzijdige ruimte kan worden gebruikt voor extra slaapkamers, een kantoor, bioscoop, gym of familiekamer. Er is al een was- en bergruimte aanwezig.
Boven zijn er twee dubbele slaapkamers, beide met ensuite badkamer en ingebouwde kasten. De hoofdslaapkamer heeft toegang tot een privébalkon en een ruime badkamer met ligbad en inloopdouche. De tweede slaapkamer heeft een extra hoek die geschikt is als leeshoek of werkplek.
Bovenin biedt het dakterras nog meer buitenruimte met volop mogelijkheden voor een lounge- of barbecuehoek. De woning wordt ongemeubileerd verkocht en maakt deel uit van een beveiligde gemeenschap met gemeenschappelijk zwembad.
La Chullera ligt gunstig nabij Torreguadiaro, Sotogrande, Duquesa Port en het strand, waardoor dit een uitstekende keuze is voor permanent wonen of vakanties.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français